Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Borisa un Ināras Teterevu fonda RSU docētāju starptautiskās citējamības indeksa paaugstināšanas mērķstipendija

  • Google plus

Mecenēta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā

Stipendija dibināta ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, parakstot nodomu protokolu 2014. gada 30. septembrī. Mērķstipendijas nolūks ir palielināt docētāju zinātnisko publikāciju skaitu starptautiski citējamās datubāzēs, tādējādi sekmējot akadēmiskā personāla zinātnisko kapacitāti.

Borisa un Ināras Teterevu fonda RSU docētāju starptautiskās citējamības indeksa paaugstināšanas mērķstipendija paredzēta veselības aprūpes virziena studiju programmu akadēmiskajam personālam.

Stipendiju var saņemt raksta autors, kura zinātniskais raksts publicēts vai pieņemts publicēšanai žurnālos, kur citēšanas indekss (ietekmes faktors – IF) sasniedz vismaz 50 % no Thomson Reuters Journal Citation Report nozares vidējā citēšanas indeksa. Zinātniskā raksta aktualitātes termiņš ir ne vairāk kā viens akadēmiskais gads, par prioritāti tiks uzskatīti zinātniskie raksti ar ne senāku iesniegšanas datumu, piemēram, vienu akadēmisko semestri. Viena konkursa ietvaros pretendents drīkst pieteikt vienu zinātnisko rakstu. Zinātniskais raksts nedrīkst būt iesniegts publicēšanai vai publicēts vairākkārt nevienā citā izdevumā. Publicējot zinātniskā raksta autoram jāidentificē sevi ar Rīgas Stradiņa universitāti – RSU profesors, RSU asoc. prof. u. tml. Par mērķstipendijas ietvaros izstrādātās zinātniskās publikācijām nedrīkst būt saņemts finansējums no citiem avotiem starptautiski vai vietēja mēroga projekti, uzņēmumu atbalsts u. c.). Mērķstipendijas ietvaros tiek atbalstīti autoru zinātniskie raksti, kuri izstrādāti individuāli vai vairākiem autoriem sadarbojoties, gadījumos, kad zinātniskam rakstam ir vairāki autori, mērķstipendija tiek piešķirta pirmajam autoram.

Mērķstipendijas realizēšana un pieteikšanās stipendijai notiek saskaņā ar RSU akadēmiskā gada kalendāru. Pieteikšanās termiņš tiek izsludināts divas reizes akadēmiskajā gadā, par to pieejama informācija RSU vietnē, e-studijās un tiek ziņots Dekānu padomē. Mērķstipendijas apmērs ir 750 EUR, kas tiek izmaksāts vienā reizē.

Par nākamo pieteikšanās laiku informēsim!

Lai pieteiktu kandidātus, lūdzam iepazīties ar mērķstipendijas nolikumu, kas regulē stipendijas piešķiršanas kārtību.

Iesniedzamie dokumenti:

Pieteikšanās dokumentus un jautājumus lūgums sūtīt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


 

Pēdējās izmaiņas: 11:19, 19. Septembris, 2016
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105