Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Borisa un Ināras Teterevu fonda starptautiskās pieredzes integrēšanas mērķstipendija

  • Google plus

Mecenēta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā

Stipendija dibināta ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu, parakstot nodomu protokolu 2014. gada 30. septembrī. Stipendijas mērķis ir sekmēt ārvalstu viespasniedzēju starptautiskās pieredzes un zināšanu efektīvu integrāciju Rīgas Stradiņa universitātē, tā paaugstinot universitātes konkurētspēju un sekmējot tiekšanos uz izcilību.

Mērķstipendijas nolūks ir paaugstināt ārvalstu viespasniedzēju skaitu Rīgas Stradiņa universitātē. Stipendijas laikā var tikt ietvertas lekcijas, praktiskās nodarbības, konsultācijas, studiju kursam nepieciešamo materiālu izstrāde u. c. Borisa un Ināras Teterevu fonda starptautiskās pieredzes integrēšanas mērķstipendijas paredzētas veselības aprūpes virziena studiju programmās un tajās docējošā akadēmiskā personāla kompetences pilnveidei. Mērķstipendijas realizēšana un pieteikšanās stipendijai notiek saskaņā ar RSU akadēmiskā gada kalendāru. Pieteikšanās uz stipendiju tiek organizēta divas reizes akadēmiskā gadā. Dekāniem, katedras vadītājiem, studiju programmas vadītajiem ir iespēja pieteikt ārzemju viespasniedzējus izsludinātā pieteikšanās laika periodā, kurus paredzēts piesaistīt nākamā akadēmiskā gada semestrī. Pieteikšanās termiņš publiski tiek izsludināts RSU vietnē, e-studijās un Dekānu padomē. Piešķirtais finansējums izmantojams kā papildu resurss akadēmisko struktūrvienību gada budžetā paredzētajiem līdzekļiem vieslektoru piesaistei. Viespasniedzējus akadēmiskajam darbam RSU var piesaistīt uz laika periodu no viena līdz četriem mēnešiem. Mērķstipendija vieslektoru uzņemšanai ir 1000 EUR, kas tiek veikta vienreizējā maksājumā.

Par nākamo pieteikšanās laiku informēsim!

Lai pieteiktu kandidātus, lūdzam iepazīties ar mērķstipendijas nolikumu latviešu valodā un mērķstipendijas nolikumu angļu valodā, kas regulē stipendijas piešķiršanas kārtību.

Iesniedzamie dokumenti:

  • aizpildīta pieteikuma veidlapa (lūgums datnes nosaukumā norādīt vārdu_uzvārdu);
    veidlapu aizpilda viespasniedzēja uzņemošā akadēmiskā struktūra, veidlapu viespasniedzējs paraksta pēc ierašanās RSU

  • individuālais īstenošanas plāns;

  • pretendenta CV ar pēdējo 3 gadu publikāciju sarakstu;

  • pretendents pēc saviem ieskatiem var iesniegt citus dokumentus, kas var palīdzēt komisijai izvērtēt pieteikumu.

Pieteikšanās dokumentus un jautājumus lūgums sūtīt: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


 

Pēdējās izmaiņas: 11:20, 19. Septembris, 2016
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105