Sports

Ir kļuvusi zināma otra komanda, kas cīnīsies Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas finālā. Rīgas Stradiņa universitātes komandai finālā pievienosies Ķekava / Optibet, kas izbraukumā ar rezultātu 84:76 pārspēja Valmiera Glass / ViA, uzvarot sērijā ar 2–0.

Kā jau iepriekš ziņots, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijā izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā notikusi sezonas lielākā sensācija. Aivara Vīnberga trenētie RSU basketbolisti sērijas izšķirošajā cīņā ar 92:90 pārspēja Jelgavu / LLU, tādējādi nepielaižot pērnās sezonas čempionus pusfinālam, kā arī pusfināla sērijas izšķirošajā trešajā spēlē RSU basketbolisti ar rezultātu 55:52 izbraukumā spēja pieveikt par izteiktiem favorītiem uzskatītos Gulbenes bukus.

Aicinām atbalstīt RSU komandu fināla spēlēs, kas notiks līdz trīs spēļu uzvarai.

• Pirmā spēle notiks 3. maijā Ķekavas SC plkst. 20.00
  • Otrā spēle notiks 7. maijā Rīgas Hanzas vidusskolā plkst. 19.30