Tradicionālie pasākumi
Rezidentūra

9. maijā Rīgas Stradiņa universitātes aulā notika Tālākizglītības fakultātes organizētā 21. RSU rezidentu zinātniski praktiskā konference un konkurss Mūsdienu aktualitātes medicīnā, kura mērķis ir veicināt rezidentu zinātnisko un pētniecisko darbību.

Šogad konkursā piedalījās 28 rezidenti, no kuriem konferencē uzstājās 13. Pirmo vietu ieguva ceturtā studiju gada psihiatra specialitātes rezidente Olga Sidorova, otro – otrā studiju gada pediatra specialitātes rezidente Baiba Ziemele un trešo – otrā studiju gada mutes, sejas un žokļu ķirurga specialitātes rezidents Mārtiņš Lauskis.

Vērtēšanas kritēriji bija darba aktualitāte, nozīmīgums un izmantojuma iespējas, rezidenta personīgā ieguldījuma apjoms un mūsdienu literatūras izmatošana.

Konferences dalībnieku prezentācijas vērtēja žūrija, kuras sastāvā ietilpa dr. med. Ilze Kreicberga (priekšsēdētāja), prof. Dace Gardovska (priekšsēdētāja vietniece), prof. Ilga Urtāne, asist. Sandra Rozenštoka, doc. Oļegs Sabeļņikovs, asist. Ņikita Bezborodovs, asoc. prof. Arnis Āboliņš, kā arī rezidentes Olga Zemļanuhina un Natālija Bērziņa-Novikova.