Jubilejas

Tālajā 1993. gadā, kad Rīgas Stradiņa universitāte vēl nebija RSU, bet gan Latvijas medicīnas akadēmija (LMA), 20. aprīlī ar Senāta sēdes lēmumu tika dibināta LMA Studentu un rezidentu pašpārvalde, kas tagad visiem RSU studentiem ir pazīstama kā RSU Studējošo pašpārvalde.

Šogad RSU SP atzīmē savu 25. jubilejas gadu, tāpēc pašpārvaldes biedri aicina visus RSU studentus un darbiniekus kopā atzīmēt šo zīmīgo notikumu ar vairākiem interesantiem un vēstures tēmā iepītiem pasākumiem visa aprīļa garumā.

Lai atskatītos uz 25 gadu laikā paveikto, aprīlī tiks atklāts RSU SP vēstures lineāls, kas iezīmēs, kā pašpārvaldei izdevies pārstāvēt RSU studējošo akadēmiskās, sociālās un kultūras tiesības, intereses universitātē un citās valsts institūcijās. Svētku ietvaros 20. aprīlī pirmo reizi universitātes vēsturē durvis vērs SP vēstures izstāde RSU muzejā, apkopojot 25 ražīgos gados piedzīvoto un paveikto.

9. aprīlī ikvienam RSU studentam būs iespēja tuvāk iepazīt SP valdes darbu un iekāpt kāda valdieša kurpēs, proti, iejusties valdes locekļu ikdienas darbos un pienākumos. 10. aprīlī tiks rīkota informatīva darba grupa par un ap Studējošo pašpārvaldi un tās darbības mērķiem, kā arī 11. aprīli noturēsim ierasto padomes sēdi RSU Hipokrāta auditorijā.

Protams, dzimšanas dienas svinības nav iedomājamas bez saldumiem un laba vēlējumiem: ieskandinot SP dzimšanas dienas nedēļu 16. un 18. aprīlī studējošajiem būs iespēja mieloties ar saldo pārsteigumu RSU galvenās ēkas foajē. Kā jau ierasts, lai arī nākamais organizācijas pastāvēšanas gads būtu panākumiem bagāts, dzimšanas diena tiks spilgti nosvinēta gaidītākajā pavasara ballē – RSU Studējošo pašpārvalde ielūdz ikkatru studējošo uz balli Kopš 1993. gada…, lai kopā iekustinātu deju grīdu un atzīmētu ceturtdaļgadsimta jubileju.

Ikviens RSU students visu aprīli varēs saņemt speciālo piedāvājumu no mūsu atbalstītājiem, uzrādot studentu apliecību:

• kafejnīcās Coffee Inn īpašs piedāvājums Rīgas kafijai – 2 EUR;
  • 10 % atlaide visiem Raunas dārza piedāvātajiem eklēriem;
  • 10 % atlaide bārā visās kafejnīcās Ezītis miglā.

Vairāk informācijas par aprīlī gaidāmajiem pasākumiem un aktivitātēm ikviens interesents var atrast RSU SP mājaslapā, kā arī oficiālajā Facebook kontā.