Kopš 2014. gada Psiholoģijas dienās tiek rīkots Jauno zinātnieku konkurss, kurā Latvijas Psihologu biedrība aicina psiholoģijas bakalaura un maģistra studiju programmu absolventus no visām Latvijas augstskolām piedalīties ar saviem pētījumiem.

Konkursa dalībniekiem ir jāizstrādā trīs minūtes garš video, kurā tiek atspoguļota pētījuma norise un galvenie rezultāti.

Katru gadu šajā konkursā ir piedalījušies arī Rīgas Stradiņa universitātes psiholoģijas virziena studenti, ar saviem darbiem iegūstot godalgotas vietas.

Šogad konkursam pieteikti divi RSU maģistra studiju programmas Veselības psiholoģija absolventu darbi.

Gundega Rudzīte video iepazīstina ar savu maģistra darbā veikto pētījumu Laika plānošanas e-intervences Rīgas Stradiņa universitātes studējošajiem lietojamības novērtējums, savukārt Gatis Upesleja – ar maģistra darbā veikto pētījumu Fiziskās Es koncepcijas saistība ar fizisko pašefektivitāti un vērtībām profesionāliem un neprofesionāliem sportistiem un tiem, kuri nenodarbojas ar sportu.

Konkursam pieteiktie darbi

Turpat iespējams arī nobalsot par 2017. gada labāko psiholoģiskā pētījuma video.

Balsot iespējams līdz 12. oktobrim.