Zobārstniecība, mutes medicīna

Piektdien, 12. janvārī, RSU Zobārstniecības fakultātes un Stomatoloģijas institūta akadēmiskajam personālam un zobārstniecības studentiem bija unikāla iespēja tikties ar e-grāmatas Dental Mammoth – Foundations of Clinical Dentistry līdzautoru profesoru Juku Meurmanu (Jukka H. Meurman) un galveno redaktoru Heiki Auti (Heikki Autti) no Somijas. Tikšanās laikā interesenti apguva prasmes, lai pareizi un veiksmīgi izmantotu šīs e-grāmatas saturu klīniskajā un teorētiskajā apmācībā un darbā.

Šī e-grāmata 2018. gadā tiks iegādāta RSU Zobārstniecības fakultātes, īpaši Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas un Mutes medicīnas katedru realizēto studiju kursu vajadzībām.

Grāmata aptver visus zobārstniecības pamatus. Tās saturs piemērots gan praktizējošiem profesionāļiem, gan zobārstniecības studentiem. E-grāmatu veido 33 nodaļas, kurās tiek aptvertas visas zobārstniecības jomas, piemēram, diagnostika, karioloģija, endodontija, periodontoloģija, zobu protezēšana, mutes, sejas un žokļu ķirurģija, ortodontija, zobārstniecības kabineta higiēna, ergonomika u. c.