Darbiniekiem
Tradicionālie pasākumi

Cienījamie Rīgas Stradiņa universitātes darbinieki, studenti, profesori, docētāji un zinātnieki! Ielūdzam jūs uz Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmisko balli, kas notiks sestdien, 6. aprīlī, pulksten 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā. Tā būs noslēguma kulminācija Zinātnes nedēļai, kas notiek no 1. līdz 5. aprīlim.

Ballē ievērosim mūsu akadēmiskās tradīcijas – sumināsim RSU Gada balvas laureātus, baudīsim izcilu koncertmūziku un ļausimies balles deju priekam.

Par tradīciju kļūst aicināt uz RSU Gada balvas pasniegšanas ceremoniju ar priekšnesumu Lielās mūzikas balvas ieguvēju nominācijā Gada jaunais mākslinieks, un šogad tā ir klarnetiste Anna Gāgane, kura uzstāsies kopā ar pianisti Agnesi Egliņu. Ceremonijas noslēgumā RSU koris Rīga un instrumentālā grupa izpildīs Imanta Kalniņa dziesmu ciklu no rokoperas Ei, jūs tur! ar jubilāra Viktora Kalniņa dzeju.

Ballē muzicēs Jelgavas bigbends, Elza Rozentāle, Normunds Rutulis, Ivars Pētersons, Atis Ieviņš & Rock Brother

Baltajā zālē par noskaņu rūpēsies radošā apvienība Skudras metropole – būs krāšņi klavieru dueļi ar saldējuma tapšanu, mākslas darbnīcas, Argentīnas tango tūres un citi brīnumi.

Mūs sagaida dažādi deju priekšnesumi, būs foto salons un, protams, lielā svētku torte.

Ieejas kartes uz RSU Akadēmisko balli iegādājamas RSU kasē, Dzirciema ielā 16.
RSU arodbiedrības biedri pēc balles var atgūt ieejas kartes maksu, iesniedzot čeku arodorganizācijas kasierei Regīnai Vītoliņai. Lūgums sazināties ar viņu e-pastā Regina[pnkts]Vitolinaatrsu[pnkts]lv (Regina[dot]Vitolina[at]rsu[dot]lv) vai zvanot 29137745.

akad_balle_2019-lead.jpg