Ziņas

RSU Komunikācijas fakultātes Komunikācijas studiju katedras profesors Deniss Hanovs ir iekļauts Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa izveidotajā Sabiedrības saliedētības politikas ekspertu grupā.

Tās uzdevums ir veikt līdz šim īstenotās sabiedrības saliedētības politikas un tās rezultātu analīzi, kā arī sniegt priekšlikumus sabiedrības saliedētības veicināšanai Latvijā. Ziņojumu par saliedētības politiku Latvijā plānots pabeigt šā gada oktobrī.

Līdz ar D. Hanovu ekspertu grupā darbosies žurnāliste, Latvijas Televīzijas krievu satura galvenā redaktore Olga Proskurova, pētnieks, kultūras ministres ārštata padomnieks Dr. sc. comm. Mārtiņš Kaprāns un Valsts prezidenta Mazākumtautību konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Dr. paed. Romans Alijevs. Grupas darbu vadīs pedagoģijas doktore, profesore un pieredzējusī sabiedrības integrācijas jomas eksperte Liesma Ose.

"Sabiedrības saliedētību uzskatu par nacionālās drošības jautājumu un valsts stabilitātes priekšnoteikumu, tāpēc esmu lūdzis sniegt vērtējumu līdzšinējai politikai un iezīmēt virzienus un konkrētus soļus, kā visefektīvāk varam veicināt Latvijas sabiedrības saliedētību. Sabiedrības daudzveidībā ir mūsu spēks, un tas ir jāizmanto, lai Latviju darītu vēl stiprāku," komentē Valsts prezidents R. Vējonis.

vp_ekspertu_grupa_hanovs_rsu.jpg

Ekspertu grupa kopā ar Valsts prezidentu. No kreisās: Deniss Hanovs, Romans Alijevs, Olga Proskurova, Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ekspertu grupas vadītāja Liesma Ose un Mārtiņš Kaprāns. Autors: Toms Kalniņš, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja