Aicinām uz iepazīšanos ar RSU maģistra programmu Supervīzija! 2. aprīlī pulksten 11.00 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, 147. telpā, notiks seminārs Supervīzija pedagogiem!. Semināra moto "No redzēt uz parādīt!".

Darba plāns

• 11.00–11.45
    RSU studiju stratēģija, tās spēka avoti (Mg. mus., Mg. sc. ed., Mg. sc. sal. Ineta Heinsberga, sert. supervizore, sert. mūzikas terapeite, skolotāja, RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras vieslektore, Latvijas Supervizoru biedrības biedre)
  • 11.45–12.15
    Supervīzijas prakse izglītības vidē (Mg. psych. Aelita Vagale, asistenta p.i. RSU veselības psiholoģijas un pedagoģijas programmā, klīniskā psiholoģe, sertificēta supervizore, Latvijas Supervizoru apvienības biedre)
  • 12.15–12.30
    Supervizoru profesionālās kompetences (Dr. psych., doc. Jeļena Ļevina, psiholoģe, studiju programmas Supervīzija vadītāja, Latvijas Supervizoru biedrības biedre)
  • 12.30–13.00
    Jautājumi un atbildes
  • 13.00–13.30
    Pusdienu pauze
  • 13.30–14.15
    Supervīzija kā personības attīstības instruments (Mg. psych. Mg. paed., Mg. sc. sal. Indra Majore-Dūšele, sert. supervizore, psiholoģe, sert. deju un kustību terapeite, RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras lektore, Latvijas Supervizoru biedrības biedre)
  • 14.15–14.30
    Profesionālās identitātes attīstība SV kontekstā (Ineta Heinsberga)
  • 14.30–15.00
    Supervīzijas vīzija pedagoģiskajā vidē (Ineta Heinsberga)
  • Jautājumi, atbildes, noslēguma refleksijas
Nokļūšana semināra norises vietā ar sabiedrisko transportu no Rīgas centra – 4. tramvajs vai 41. autobuss līdz pieturai Kleistu iela.