RSU vēsture
Starptautiskā sadarbība

No 23. līdz 29. aprīlim Rīgas Stradiņa universitāte piedalās starptautiskā sociālo tīklu un muzeju kopakcijā MuseumWeek. Tās ietvaros RSU sociālajos tīklos Facebook, Twitter un Instagram tiks publicēti vēsturiski materiāli, kas sasaistīti ar mūsdienu aktualitātēm.

MuseumWeek ir vispasaules akcija, kurā gan universitātes un uzņēmumus, gan muzejus aicina pārcilāt savus vēsturiskos krājumus un dalīties ar tiem interneta vidē. Nedēļas garumā visi dalībnieki katru dienu dalīsies ar saviem vēstures elementiem, atbilstoši dienas tēmai. MuseumWeek akcijas organizatori ir pārliecināti, ka kultūra, māksla, izglītība un zinātne ir tās jomas, kas pozitīvi ietekmē sabiedrības attīstību. Tāpēc šogad izvēlētās tēmas ir veltītas kopīgām kopdzīves vērtībām – pilsoniskai sabiedrībai un iecietībai. Katru dienu RSU savos sociālajos tīklos piedāvās vienu foto no sava vēstures muzeja krājuma un ar to saistītu tēmturi jūsu pārdomām. Piemēram, #profesijas, #mantojums, #pilsētvide un citi.

Seko līdzi un iepazīsti mūsu universitātes vēsturi!

museumweek-rsu.png