Ziņas

Trešdien, 4. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vadība tikās ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru prof. Jāni Žīdenu un vienojās par kopīgu studiju programmu un pētniecības grantu veidošanu sporta medicīnā un sabiedrības veselības jomā.

Izmantojot abu augstskolu studentu un docētāju intelektuālo kapacitāti, augstskolas vēlas palīdzēt arī treneriem un sportistiem sasniegt augstākus rezultātus gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensībās, rūpējoties arī par sporta traumatisma profilaksi. RSU un LSPA kopīgi popularizēs arī aktīvu dzīves veidu. Tikšanās laikā RSU rektors prof. Aigars Pētersons uzsvēra, ka RSU ir atvērta ikvienam, kas izsaka gatavību sadarboties ar Rīgas Stradiņa universitāti.