Ziņas
Uzņemšana

Gan tiem, kuri šogad sēdējuši vidusskolas solā, gan maģistra grāda tīkotājiem laikā pirms studiju sākšanas vai turpināšanas vienmēr ir daudz jautājumu. Lai uz tiem rastu atbildes, topošajiem studentiem nav jāmēro ceļš uz augstskolu. Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Komunikācijas fakultātes Facebook tiešraižu ciklā piedāvāsim iepazīt studiju programmas, to vadītājus un absolventus, kam tiešsaistē uzdot neskaidros jautājumus. Tiešraides norisināsies 30. jūnijā, kā arī 3., 4. un 5. jūlijā, aptverot tādas bakalaura studiju programmas kā Multimediju komunikācijaFotogrāfijaŽurnālistika un Sabiedriskās attiecības, kā arī maģistra studiju programmu Komunikācija un mediju studijas.

Facebook ciklu iesāksim jau šo piektdien, 30. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 12.00 ar bakalaura studiju programmas Multimediju komunikācija un Fotogrāfija vadītāja, fotomākslinieka Aļņa Stakles un jaunās fotogrāfes Adelīnas Darviņas vadīto tiešraidi Kāpēc multimediju vai fotogrāfijas speciālistam būtu jāstudē augstskolā?. "Jaunās paaudzes multimediju un fotogrāfijas speciālisti ir sapratuši, ka nepietiek tikai ar vakara kursiem un pašmācību internetā, ir nepieciešama augsta līmeņa konkurētspējīga izglītība," atzīst A. Stakle.

Pirmdien, 3. jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 16.00 topošie žurnālisti aicināti uz Komunikācijas fakultātes studiju programmas Žurnālistika vadītājas asoc. prof. Andas Rožukalnes un jaunā žurnālista Kristapa Feldmaņa tiešraidi Kāpēc studēt žurnālistiku RSU Komunikācijas fakultātē?. "Profesionāla un atbildīga žurnālistika palīdz uzlabot sabiedrības dzīvi. Laba izglītība palīdz kļūt par izcilu žurnālistu," uzsver A. Rožukalne.

Otrdien, 4. jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 16.00 tiešraidē Ko un kā apgūst, studējot komunikāciju maģistros? asoc. prof. Ilva Skulte un RSU doktorante Aija Kažoka plašāk stāstīs par maģistra studiju programmas Komunikācija un mediju studijas saturu, studiju norisi un ieguvumiem, to absolvējot.

Ciklu noslēgs Komunikācijas fakultātes studiju programmas Sabiedriskās attiecības vadītāja Vita Savicka ar tiešraidi Kāpēc komunikācijas speciālisti ir tik pieprasīti? trešdien, 5. jūlijā, no plkst. 15.00 līdz 16.00. Docētāja stāstīs, kā iemācīties gan teorētiski, gan praktiski orientēties jaunajā informatīvajā telpā, kā izprast šo mainīgo laiku, kurā transformējas komunikācijas metodes un rodas jaunas tehnoloģijas.

Precīzus tiešraižu laikus un tēmas interesenti aicināti skatīt RSU Facebook kontā. Aicinām atzīmēt sev interesējošās tiešraides, lai laicīgi saņemtu atgādinājumu un nepalaistu tās garām.