Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Kontaktinformācija
Adrese: Rīgā, Dzirciema ielā 16, LV-1007, D korpuss, 4. stāvs, 407. kabinets
Tālrunis: +371 67409212
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Ārvalstu studentu nodaļa

  • Google plus

Starptautisko studiju nodaļa

Rīgas Stradiņa universitāti kā studiju vieta ārvalstu studentiem ir jau 26 gadus. Ārvalstu studentu nodaļa tika izveidota 1990. gadā, un tā sniedza iespēju ārvalstu studentiem mācīties angļu valodā Medicīnas fakultātes un Zobārstniecības (toreiz – Stomatoloģijas) fakultātes pilna laika studiju programmās.

Patlaban Ārvalstu studentu nodaļā mācās 1918 ārvalstu studentu no 56 valstīm – Afganistāna, Albānija, ASV, Austrija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Brazīlija, Dānija, Ēģipte, Francija, Grieķija, Gruzija, Honkonga, Igaunija, Indija, Irāka, Itālija, Izraēla, Īrija, Jaunzēlande, Kanāda, Kazahstāna, Krievija, Ķīna, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Nepāla, Nigērija, Nīderlande, Norvēģija, Pakistāna, Polija, Portugāle, Singapūra, Somija, Spānija, Šrilanka, Šveice, Taivāna, Turcija, Ukraina, Uzbekistāna, Vācija, Zviedrija.

Interesentiem piedāvājam iespēju angļu valodā iegūt izglītību ne tikai medicīnas un zobārstniecības programmās, bet arī māszinību, rehabilitācijas, farmācijas, sabiedrības veselības, veselības vadības jomā un sociālā darbā ar bērniem un jauniešiem. Lai gan galvenokārt šīs studijas izvēlas studenti no Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīm, pēdējos gados ir novērojama tendence, ka arī Latvijas pilsoņus un pastāvīgos iedzīvotājus interesē studiju programmas angļu valodā.

Vairāk par mums...

 

RSU ārvalstu studenti studijās un ārpus tām

Pēdējās izmaiņas: 09:33, 17. Oktobris, 2016
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105