Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Kontaktinformācija
Adrese: Rīgā, Dzirciema ielā 16, LV-1007, D korpuss, 401. kabinets
Tālruņi: +371 67409120; +371 67409290
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Par mums

  • Google plus

Doktorantūra ir nākamais solis pēc maģistrantūras vai tai pielīdzinātu studiju beigšanas, lai paaugstinātu savu konkurētspēju, pilnveidotos  akadēmiskajā un pētnieciskajā jomā un aizstāvētu promocijas darbu.  Iespējams, pēc tam nodosiet  šīs zināšanas tālāk, papildinot RSU mācībspēku  pulku.

Pašlaik mūsu augstskolas doktorantu skaits pārsniedz 150. Ir pieejamas pilna laika klātienes akreditētas doktora studiju programmas Medicīna, Farmācija, Socioloģija, Juridiskās zinātnesPolitikas zinātne, Komunikācijas kultūra un multimediji un Psiholoģija.

RSU ir pievienojusies Eiropas doktorantūras koncepcijai un t. s. Boloņas deklarācijai, kurā doktorantu izglītošana ir nosaukta par vienu no galvenajām Eiropas universitāšu darbības prioritātēm.

Doktorantūras studijām iespējams saņemt valsts stipendiju, Doktora studiju granta atbalstu pētniecības procesam, kā arī, piedaloties ERASMUS studentu apmaiņas programmā, doties uz citām Eiropas augstskolām.

Pēdējās izmaiņas: 13:53, 07. Jūlijs, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105