Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Rektora uzruna

  • Google plus

janis gardovskis rektorsRīgas Stradiņa universitāte ir atvērta jauniem izaicinājumiem, radošiem cilvēkiem un jaunām idejām, kas spēj nodrošināt visaugstāko kvalitāti ikvienā tās darbības jomā.

Rīgas Stradiņa universitāte savu nosaukumu ieguva 2002. gadā, tomēr tās vēsturiskās saknes meklējamas Rīgas Medicīnas institūtā, kas 1950. gadā tika nodibināts uz Latvijas Valsts universitātes Medicīnas fakultātes bāzes, bet 1990. gadā tika pārdēvēts par Latvijas Medicīnas akadēmiju. Lielākā daļa Latvijas izcilāko medicīnas darbinieku, kas strādā dažādās nozarēs, ieguvuši savu izglītību mūsu augstskolā.

Mūsu universitāte sagatavo ne tikai ārstus, zobārstus, farmaceitus, māsas, bet arī speciālistus rehabilitācijas, sabiedrības veselības, sociālajās un tiesību nozarēs. Augstskola ir orientēta uz specialitātēm, kas mūsdienās ir ļoti vajadzīgas sabiedrībai, Latvijas valstij.

Ja jūs interesē cilvēks un jums ir vēlēšanās savu nākotnes profesiju meklēt nozarēs, kas var ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti, ir vērts iepazīties ar mūsu universitātes piedāvātajām studiju programmām un pievienoties studējošo pulkam.

RSU rektors
prof. Jānis Gardovskis
Pēdējās izmaiņas: 15:55, 23. Oktobris, 2014
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105