25. novembrī tradicionālo Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rudens rehabilitācijas dienu laikā Rehabilitācijas fakultāte organizē studentu ziņojumu konkursu, kurā aicina piedalīties RSU un citu augstskolu studentus, kā arī 2016. gada ziemas un vasaras absolventus.

Studentu ziņojumu konkursa tēma ir Konteksti un starpdisciplināra sadarbība rehabilitācijas procesā, un šī konkursa mērķis ir izcelt personas un kontekstu mijiedarbības komplekso raksturu un veicināt studējošo un profesionāļu, kurus vieno interese par rehabilitāciju, kopēju izpratni par to.

Konkursā sacentīsies darbi trīs kategorijās – klīniskais piemērs, pētniecība un sabiedriskā iniciatīva. Darbus vērtēs gan skatītāji, gan docētāju un rehabilitācijas nozarē strādājošu profesionāļu žūrija.

Lai pieteiktu dalību konkursā, līdz 23. oktobrim jāiesniedz tēzes angļu valodā, nosūtot tās uz e-pasta adresi jana[pnkts]duhovskaatrsu[pnkts]lv (jana[dot]duhovska[at]rsu[dot]lv)

Vairāk informācijas konkursa nolikumā.

Kontaktpersona: Jana Duhovska; e-pasts: jana[pnkts]duhovskaatrsu[pnkts]lv (jana[dot]duhovska[at]rsu[dot]lv).

Konkursa nolikums (194.65 KB)