Attīstība
Ziņas

Lai iepazīstinātu Rīgas domes vadību ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) plāniem attīstīt studentu un zinātnes kompleksu un tā apkārtnes teritoriju Pārdaugavā, to skaitā, RSU centrālās ēkas Dzirciema ielas 16 rajonā, 6. jūlijā RSU notika universitātes un Rīgas domes vadības tikšanās un mediju pasākums.

RSU rektors prof. Jānis Gardovskis Rīgas domes vadībai un mediju pārstāvjiem demonstrēja:

• dienesta viesnīcas būves projektu Dārza ielā 5 un tam piegulošās zaļās zonas attīstību;
  • Konsula ielas 20 ēku projektus, kuros tiks izvietota RSU zinātnes, studiju un sporta centra telpas;
  • ēkas attīstību Dzirciema ielā 20/20A (Stomatoloģijas institūts);
  • Kristapa ielu 30 (bijusī Latvijas Valsts mežu ēka).

Tikšanās mērķis bija universitātes un domes pārstāvjiem savstarpēji vienoties par Pārdaugavas attīstības perspektīvām un saskaņot, kā RSU ieceres atbilst domes plāniem attīstīt Slokas ielas pārvadu pār Daugavu un Pārdaugavu kopumā.

Pasākums notika RSU rektorāta zālē (D korpusa 5. stāvā, Dzirciema ielā 16). Tajā piedalījās RSU rektors Jānis Gardovskis, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, RSU studenti, mediji, kā arī Veselības ministrijas, RSU un Rīgas domes atbildīgās personas.