Tu šogad sāki studiju gaitas Rīgas Stradiņa universitātē? Tad tu nekādā gadījumā nedrīksti palaist garām pirmkursnieku iesvētības! Piektdien, 23. septembrī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sporta klubā (Pārdaugavā, Cigoriņu ielā 3, pie Arkādijas parka un Māras dīķa) notiks pirmkursnieku iesvētības, kurām šogad dots nosaukums Izburam cauri studijām.

Izturot dažādus pārbaudījumus, ikvienam no 1. kursa šajā dienā iespējams kļūt par pilntiesīgu universitātes studentu.

Pasākumu organizē RSU Studējošo pašpārvalde, kas iesvētībās parūpēsies par interesantiem uzdevumiem un lielisku atmosfēru.

Pulcēšanās 23. septembrī no plkst. 16.30 RSU Sporta kluba pagalmā.

Pēc iesvētībām, sākot ar plkst 22.00, visi pirmkursnieki un citi studenti tiks gaidīti klubā Depo (Vaļņu ielā 32).

pirmkursnieku-iesvetibas-2016-rsu-lead.jpg