Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Šodien notiek RSU starptautiskā studentu zinātniskā konference

11:20, 17. Marts, 2017
  • Google plus

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvaldes (SP) rīkotajai starptautiskajai studentu zinātniskajai konferencei Health and Social Sciences 2017, kas notiek šodien, 5. aprīlī, RSU centrālajā ēkā, Dzirciema ielā 16, šogad iesniegtas 504 tēzes, no kurām apstiprinātas 338. Kopš 2015. gada, kad konference tiek rīkota starptautiskā mērogā, jauno pētnieku pārstāvēto valstu skaits ik gadu ir audzis – šogad pieteikušies dalībnieki no 22 valstīm, bet tika apstiprināti 12 valstu pārstāvji, padarot šo par lielāko starptautisko studentu konferenci Baltijas valstīs.

RSU studentu konference 2016 lead

Konferencē pētnieciskie darbi tiks prezentēti 14 sekcijās, pārstāvot vairāk nekā 30 jomas, kas apvienos gandrīz visas mūsdienu veselības aprūpes jomas ķirurģijā, terapijā, rehabilitācijā, radioloģijā, psihiatrijā un daudzās citās, savukārt no sociālajām zinātnēm būs pārstāvēta politikas zinātne, komunikācijas zinātne, ekonomika un jurisprudence. Konferences darba valoda ir angļu.

Plašāka informācija par norises kārtību un saturu atrodama konferences mājaslapā www.isc.rsu.eng.

"Augstākā izglītība vairs nav ieliekama nacionālos rāmjos – RSU bija pirmā augstskola Latvijā, kas to saprata. Tieši tāpēc varam lepoties gan ar lielāko ārvalstu studentu skaitu Baltijā, gan ar tāda veida pētniecības notikumiem kā šī konference, kas vienkopus saved jaunus, talantīgus zinātniekus ne vien no Baltijas, bet arī Eiropas un plašāk," uzsver RSU rektors prof. Jānis Gardovskis.

Uz konferences atpazīstamības un reputācijas stabilo kāpumu pēdējos gados atsaucas arī pasākuma organizatoru komandas vadītājs Artūrs Šilovs: "Pērn kopumā uzstājās ap 50 jauno pētnieku no ārvalstīm, bet šogad aptuveni šāds skaits dalībnieku ir no Lietuvas vien. Jaunu cilvēku piesaiste zinātnei ir ļoti būtiska – viņu zinātkāre, entuziasms un svaigais skatījums sniedz milzu ieguldījumu pētniecības attīstībā."

Studentu konference tradicionāli ik gadu norisinās tieši pirms RSU zinātniskās konferences, kas divu dienu garumā pulcē pieredzējušus un atzītus Latvijas zinātniekus. Plašāk par RSU zinātnisko konferenci lasiet šeit.

Pēdējās izmaiņas: 09:40, 06. Aprīlis, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105