Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

RSU Studējošo pašpārvalde rīko Zaļo mēnesi un aicina dzīvot zaļāk

09:13, 20. Aprīlis, 2017
  • Google plus

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studējošo pašpārvalde (SP) no 18. aprīļa līdz 18. maijam rīko Zaļo mēnesi, kurā gan studentiem, gan darbiniekiem atgādinās par zaļā dzīvesveida principiem.

RSU SP izaicinājums "Dzīvot zaļāk!" nav sacensība, kurā jācīnās par galveno balvu, bet gan aicinājums aizdomāties par savu veselību – par to, ko lietojam uzturā, cik daudz uzturamies svaigā gaisā un esam fiziski aktīvi, jo no tā ir atkarīga mūsu kopējā labsajūta un veselība. Galvenās aktivitātes notiks RSU SP Facebook kontā, kur tiks publicēti RSU maģistra programmas Uzturzinātne studentes Kristīnes Podvinskas padomi par veselīgu uzturu, kā arī citi ieteikumi. Pasākuma organizatori aicina publicēt savas fotogrāfijas, kas atspoguļo veselīgu dzīvesveidu ar tēmturi #rsuspizaicina. Aktīvākajiem dalībniekiem paredzētas pārsteiguma balvas.

8. un 15. maijā RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā notiks uzturzinātnes studentes Kristīnes Podvinskas lekcijas, bet 18. maijā Zaļais mēnesis noslēgsies ar kopīgu sportisku aktivitāti.

Zaļā mēneša ietvaros notiks arī citi pasākumi. 22. aprīlī visā Latvijā notiks Lielā talka, kuras laikā RSU darbinieki un studenti aicināti sakopt teritoriju ap jauno RSU īpašumu Kuldīgas ielā 9b, kur nākotnē plānotas telpas studijām un dienesta viesnīca. Plašāk lasiet šeit.

Savukārt 26. aprīlī RSU Veselības dienā darbinieki un studenti aicināti ziedot asinis un veikt dažādas veselības pārbaudes, kuras organizēs studentu zinātnisko pulciņu dalībnieki. Plašāk lasiet šeit.

dzivot zalak

Pēdējās izmaiņas: 10:00, 21. Aprīlis, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105