Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

RSU visas valsts budžeta vietas pamatstudijās ir aizpildītas

15:34, 24. Jūlijs, 2017
  • Google plus

Līdzīgi kā citus gadus, arī šogad Rīgas Stradiņa universitātei ir izdevies sekmīgi aizpildīt visas 618 valsts piešķirtās budžeta vietas pamatstudijās, kas ietver veselības aprūpes programmas, piemēram, Medicīna, Zobārstniecība, Farmācija, Fizioterapija, Ergoterapija u. c. Uz minēto valsts piešķirto pamatstudiju vietu skaitu tika saņemti 1217 unikālie pieteikumi.

uznemsana01 2017 lead

Lielākais konkurss šogad, līdzīgi kā citus gadus, bija studiju programmā Uzturs – 12 uz vienu budžeta vietu, tai seko Fizioterapija – 8, Ergoterapija – 6, Zobārstniecība – 5, Farmācija un Medicīna – 3. Jāatzīmē, ka studiju programmā Medicīna konkurss bija trīs reflektanti uz vienu vietu, jo šajā programmā ir 200 budžeta vietu, uz kurām tika saņemti vairāk nekā 600 pieteikumu. Savukārt studiju programmā Uzturs uz 12 budžeta vietām bija 140 pieteikumu.

Līdz 11. augustam vēl var pieteikties studijām maģistrantūrā, kā arī maksas studiju vietām pamatstudijās atsevišķās veselības aprūpes jomas studiju programmās un sociālajās zinātnēs.
Kopumā RSU šogad saņēma aptuveni 3900 pieteikumu, kas ir līdzvērtīgs pamatstudiju pieteikumu rādītājs, kā tas bija iepriekšējā gadā, kaut gan šogad sasniegts zemākais demogrāfiskās bedres punkts.

Pēdējās izmaiņas: 16:15, 24. Jūlijs, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105