Starptautiskā sadarbība
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedra aicina uz Zviedrijas viesprofesora Roberta Hāna (Robert Hahn) vieslekcijām, kas notiks 6. un 7. aprīlī.

Roberts Hāns ir plaši atzīts eksperts intensīvajā terapijā, īpaši infūzu terapijā un transfuzioloģijā (Fluid management). Viņš ir bijis uzaicinātais lektors daudzās Eiropas un pasaules konferencēs.

6. aprīlī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra 130. auditorijā (Anniņmuižas bulv. 26A) uz lekcijām aicinām studentus, īpaši Medicīnas fakultātes 5. kursa studentus, kā arī rezidentus, docētājus un ikvienu interesentu:

• 15.00 – 16.30 Contemporary infusion therapy: crystalloid and colloids
  • 16.45 – 18.15 Current actualities in shock treatment

7. aprīlī RSU Hipokrāta auditorijā (Dzirciema ielā 16) uz lekcijām aicinām rezidentus, kā arī studentus, docētājus un ikvienu interesentu:

• 16.00 – 17.30 Infusion therapy in the perioperative period
  • 17.45 – 19.15 Infusion therapy in the intensive care practice