Ziņas

Lai veicinātu rezidentu radošo un pētniecisko darbu, 10. maijā pulksten 10.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Dzirciema ielā 16) sāksies Tālākizglītības fakultātes organizētā rezidentu zinātniski praktiskā konference un konkurss Mūsdienu aktualitātes medicīnā.

Konferenci atklās RSU rektors prof. Jānis Gardovskis.

Konkurss notiek divās kārtās. 1. kārtai rezidenti konkursa darbus varēja iesniegt līdz 18. aprīlim, 2. kārta jeb labāko darbu prezentācija notiks konferencē 10. maijā.

Konkursam RSU rezidenti varēja iesniegt darbus, kuros risināti aktuāli jautājumi dažādās medicīnas nozarēs, tajā skaitā primārajā veselības aprūpē, īpašu uzmanību pievēršot jaunām medicīniskajām tehnoloģijām un to izmantošanas ekonomiskajam pamatojumam.

2. kārtas konkursa un konferences dalībnieki saņems sertifikātu, bet trīs labāko darbu autori saņems balvu – apmaksātu mācību braucienu.