Konferences, semināri
Ziņas

Psihologi, mākslas terapeiti, supervizori, sociālie darbinieki, veselības aprūpes speciālisti un citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvji, kā arī studējošie aicināti piedalīties trešajā starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē Veselība un personības attīstība: integratīvā pieeja šā gada 27. – 29. aprīlī.

Konferences mērķi

• Sniegt iespēju iepazīsties ar jaunākajiem pētījumiem psiholoģijā, supervīzijā, mākslu terapijā
  • Sniegt iespēju iepazīties ar pieredzējušu ārzemju speciālistu jaunākajiem pētījumiem un praktiskā darba pieredzi
  • Sniegt iespēju attīstīt kontaktus un veicināt sadarbību

Konferences tēmas

• Verbālo un vizuālo izvērtēšanas instrumentu validizācija profersionālajai praksei
  • Darbs ar dažādām klientu un pacientu grupām
  • E-intervences
  • Veselības uzvedība
  • Personības iezīmes un raksturojumi
  • Indivīds sociālajā vidē
  • Profesionālā kompetence

Organizatori

• Rīgas Stradiņa universitātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra sadarbībā ar
  • Latvijas Veselības psiholoģijas asociāciju;
  • Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienību;
  • Latvijas Konsultatīvās psiholoģijas asociāciju;
  • Latvijas Mākslu terapijas asociāciju apvienību;
  • Latvijas Supervizoru apvienību.

Dalību konferencē apstiprinājuši prof. Rainouts Vīrss, PhD (Reinout W. Wiers), Amsterdamas Universitāte (Nīderlande), vecākā lektore Efrata Netere, PhD (Efrat Neter) un prof. Ada Zohara, PhD (Ada Zohar), Rupina Akadēmiskais centrs (Izraēla), prof. Antans Gostauts, Dr. psych. (Antanas Gostautas), Vītauta Dižā Universitāte (Lietuva), prof. Rozvita Bādere, M.A. (Roswitha Bader), Nurtingenas-Gīslingenas Universitāte (Vācija).

Konferences darbs noritēs trīs dienas:

• 27. aprīlī – studējošo konference;
  • 28. aprīlī – ārvalstu profesoru vieslekcijas, pētījumu prezentācijas, pētījumu projektu pētījumu rezultātu prezentācijas;
  • 29. aprīlī – meistarklases.

Konferences darba valodas: latviešu, angļu. Dalība konferencē – bez maksas.

Lai pieteiktu dalību konferencē, lūdzam līdz 25.04.2017. aizpildīt reģistrācijas anketu.

Par piedalīšanos konferencē tiks piešķirti 36 tālākizglītības punkti. Sertifikāti par dalību konferencē tiks nosūtīti uz jūsu reģistrācijas anketā norādīto e-pastu.

Kontaktinformācija: gunta[pnkts]freimaneatrsu[pnkts]lv

Priecāsimies jūs redzēt konferencē, lai kopīgi diskutētu par aktuāliem jautājumiem psiholoģijā, supervīzijā un mākslas terapijā!