Preses relīzes

Trešdien, 20. martā, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisināsies ikgadējā Studentu zinātniskā konference. Tās atklāšana notiks RSU aulā plkst. 12.00. Konferencē tiks aizstāvēti 168 zinātniski pētnieciskie darbi internajā medicīnā, psihiatrijā, ķirurģijā, dzemdniecībā u. c. Konferencē piedalīsies vairāk nekā 200 zinātnisko darbu autori.

Zinātniskā konference ir lieliska iespēja studentiem prezentēt labākos darbus kompetentiem nozaru speciālistiem un rekomendēt sevi kā perspektīvākos topošos speciālistus savā nozarē.

Konferences darbs notiks astoņās sekcijās – trīs mutisko prezentāciju un četrās stenda referātu sekcijās. Šogad pirmo reizi konferences vēsturē tiek organizēta „Case Report” jeb Klīnisko gadījumu sekcija, kur topošie ārsti varēs pastāstīt par interesantākajiem gadījumiem savā praksē. Piemēram, RSU Medicīnas fakultātes 5. kursa students Ņikita Nazarenko uzstāsies ar ziņojumu „Takotsubo kardiomiopātija – pirmais reģistrētais gadījums Latvijā”.

Uzvarētāji katrā sekcijā saņems vērtīgas balvas no sponsoriem – žurnāla „Doctus”, „SIA Medicīnas apgāds”, „SIA Berlin-Chemie/Menarini Baltic”, „SIA Baltic Uniforms”.

Konferences dalībnieki būs ne tikai RSU latviešu un ārzemju studenti, bet arī Latvijas Universitātes Medicīnas un Bioloģijas fakultātes pārstāvji.

Konferenci organizē RSU Studentu zinātniskā biedrība ciešā sadarbībā ar RSU Studējošo pašpārvaldi.

Vienlaikus ar RSU 62. Studentu zinātnisko konferenci notiks ikgadējā Eiropas studiju fakultātes studentu konference, kas sāksies plkst. 15.00 C korpusa 1. telpā.

Tuvāk ar konferences programmu, norises laikiem un auditorijām varat iepazīties RSU mājaslapā internetā.

Par Rīgas Stradiņa universitāti

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šobrīd studē 7400 studentu, to skaitā, vairāk nekā 940 ārvalstu studentu.  Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: