Lai palīdzētu studentiem sagatavoties studiju gada spraigākajam posmam – sesijai – 9. maijā pulksten 18.00 ārsti rezidenti psihosomatiskajā medicīnā Artūrs Ancāns un Artūrs Miksons aicina jaunāko kursu kolēģus uz semināru Savējo saruna pirms sesijas.

Pasākumā tiks runāts par tādām izjūtām kā bezspēcība un bezcerība gan pirmseksāmenu, gan eksāmenu laikā, kā arī tādām likumsakarīgām emocijām kā trauksme, vainas izjūta, bailes un dusmas. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja saņemt profesionālu padomu arī par citiem jautājumiem, kas pirms sesijas ir aktuāli ikvienam studentam.

Seminārs notiks Dzirciema ielā 16, 3. auditorijā. Pasākuma ilgums – 1,5 stundas.

Ja rodas jautājumi, lūgums rakstīt uz infoatpsihosomatika[pnkts]lv (info[at]psihosomatika[dot]lv).