Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājas lapas rsu.lv pārlūkošanu tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot mājas lapu rsu.lv, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanas noteikumiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
- nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
- iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;

Rīgas Stradiņa universitāte

Pasākumi

  • Google plus

ZGI

zgi-ledZGI ir ikgadējs seminārs RSU pirmkursniekiem neformālā gaisotnē RSU sporta un atpūtas bāzē Taurenē. Tā ir lieliska iespēja ne tikai iepazīt kursabiedrus, bet arī saņemt vērtīgu informāciju par studijām RSU, kā arī ārpusstudiju iespējām, piemēram, par iesaistīšanos RSU Studējošo pašpārvaldē.

 


International Student Conference

isconfStarptautiskajā studentu konferencē veselības un sociālo zinātņu studenti piedalās ar saviem zinātniskajiem darbiem. Konference pulcē vairāk nekā 100 žūrijas pārstāvju no Latvijas un ārzemēm, aptuveni 400 dalībnieku un vairāk nekā 1000 apmeklētāju. Esi viens no viņiem un piesaki savu darbu konferencē!

 


Aktīvās atpūtas festivāls Taurenis

taurenis 2013-ledAktīvās atpūtas festivāls Taurenis, kas zināms arī kā sporta spēles un talantu konkurss, ir ikgadējs pasākums, kurā aicināti piedalīties gan RSU studenti, gan darbinieki. Pasākums pulcē sportiskos, talantīgos un vienkārši aktīvos, kas vienu sestdienu maijā ir gatavi veltīt aktivitātēm svaigā gaisā kopā ar kursabiedriem un draugiem. Ikvienam ir iespēja sevi pierādīt tādos sporta veidos kā strītbols, tautas bumba, volejbols un futbols. Neizpaliek arī virves vilkšana un netradicionālie sporta veidi. Dienas beigās visiem dalībniekiem ir iespēja vērot studentu talantus – dziedāšanu, dejošanu, žonglēšanu, uguns pūšanu, tetovēšanas mākslu u. c. Ikvienam ir dota iespēja izpausties. Vakars beidzas ar dejām līdz rīta gaismai mūzikas grupas un dīdžeja vadībā.


Pirmkursnieku iesvētības

studentu iesvetibasKatram pirmkursniekam ir jāizbauda iesvētīšanas procedūra, lai sevi pilntiesīgi varētu saukt par RSU studentu. Visiem pirmkursniekiem jāiztur dažādi pārbaudījumi, lai garās dienas beigās būtu gandarījums par paveikto un pārliecība, ka viņi spēs izturēt spraigo RSU studiju ritmu. Tiek dots pirmkursnieka zvērests, un notiek balle līdz rīta gaismai.


Ziemassvētku balle

zsvetku balle spZiemassvētku noskaņa RSU sākas nedēļu pirms balles. Labdarības tirdziņš, našķu dalīšana, foto ar Ziemassvētku vecīti un citas aktivitātes kopā ar RSU Studējošo pašpārvaldi. Kad pēdējā studiju nedēļa aizvadīta svētku noskaņās, notiek Ziemassvētku balle. Krāšņi tērpi, dzīvās mūzikas ritmi, konkursi un labs noskaņojums ir garantēts ikvienam pasākuma viesim.


RSU Studējošo pašpārvaldes dzimšanas dienas svinības

sp dzimsanas diena1993. gada 19. aprīlī dzima RSU Studējošo pašpārvalde (SP), un tam par godu katru gadu aprīlī tiek rīkotas lielākas vai mazākas svinības. Ballītes datums un vieta mēdz mainīties, taču doma ne – priecājamies par to, ka esam un būsim. Kopš 2013. gada pašpārvalde ir uzsākusi jaunu tradīciju – pateikties draugiem, aktīvistiem, biedriem un kolēģiem, pasniedzot SP balvu Zelta pakavs.


International Students Welcoming Party

welcome party-ledŠis ir viens no ikgadējiem RSU Studējošo pašpārvaldes un International Students Association kopīgi organizētajiem pasākumiem, kas notiek divreiz gadā pirms semestra sākuma. Piedalīties pasākumā tiek aicināti ne tikai ārvalstu studenti, kas tajā semestrī uzsāk studijas Rīgas Stradiņa universitātē, bet arī Latvijas studenti, lai radītu multikulturālu vidi un garantētu jautru ballīti.


Rudens nakts turnīri

rudens nakts turnirsRSU Rudens nakts turnīri ir pasākums RSU studentiem, kuri vēlas izbaudīt rudenīgās naktis sportiskā gaisotnē. Katru gadu studentiem ir iespēja tikties sporta laukumā dažādos sporta veidos – basketbolā, volejbolā, florbolā, tautas bumbā u. c.
Pēdējās izmaiņas: 10:32, 03. Janvāris, 2017
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007, Latvija, +371 67409105