Top RSU kamerorķestris

Drukāt E-pasts

-Pateicoties entuziastiem un RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas aktivitātēm, katru ceturtdienu vēlās pēcpusdienās Aulas mēģinājumu zālē pulcējas muzicētāji, kuri studē un  strādā RSU.

Pirmā sanākšana jau ir bijusi flautistu grupai (paldies par atsaucību un iniciatīvu Līgai Beinarovičai, Ingrei Točai, Enijai Kreicbergai, Katrīnai Puķītei). Nākošceturtdien RSU gaiteņos varēs satikt neierasti daudz  jauniešu ar vijoļu un čellu koferiem, jo uz pirmo mēģinājumu pulcēsies stīgu grupa. Organizējās arī klarnetisti un sitamo instrumentu spēlētāji.

Šai paaudzei ir laimējies, jo pirms „juku laikiem” iegūta augstvērīga izglītība, kādu vēl sniedz Latvijas mūzikas skolas. Ir nācēji, kuri pirms studijām RSU ir beiguši mūzikas vidusskolu, vai ir studējuši Mūzikas akadēmijā un aktīvi muzicē joprojām. Citi pēc ilgāka pārtraukuma kopš muzikālo iemaņu apgūšanas pamatskolā, noslauka putekļus no instrumenta, jo saprot, ka  ir vērtības, ko nevajag pazaudēt.

Šajā pusgadā galvenokārt tiks organizēti ansambļi, lai nākošajā gadā nāktu visi kopā un martā Akadēmiskās balles polonēze jau skanētu varenā mūsu RSU orķestra izpildījumā!

Ceram, ka ar laiku kamerorķestris izveidosies par RSU mūzikas centru dažādu stilu mūzikas projektu īstenošanai un instrumentu studijām, pieaicinot lietpratējus.

Visi interesenti un muzicēt gribētāji ir gaidīti Sabiedrisko attiecību nodaļā - nākot uz G korpusa 109.telpu Dzirciema ielā 16, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , zvanot 67409223, vai 29168566 Atim!

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 07 janvāris 2010 19:19