Ikkatru pavasari Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) vieno studējošos, RSU pārstāvjus, kā arī sadarbības partnerus Gada balvas Zelta pakavs svinīgajā ceremonijā. 20. aprīlī, RSU SP dzimšanas dienas vakarā, H2O 6 kvartāla greznajās Aisteres zāles telpās svētku viesi kopīgi atskatījās uz iepriekšējā gadā paveikto, lai 10 nominācijās godinātu izcilākos cilvēkus, krāšņākos notikumus un atbalstošākās organizācijas.

rsu_zelta_pakavs_2024.jpg

• Gada pakavs 2024: RSU SP jaunā vizuālā identitāte
  • Gada draugs 2024: RSU Absolventu asociācija
  • Gada izaugsme 2024: Luīze Monta Remese
  • Gada inovācija 2024: līgums par psihoterapeitisko atbalstu studējošajiem
  • Gada iedvesma 2024: Inga Barvika
  • Gada aktīvists 2024: Emīlija Katrīna Liepiņa
  • Gada zinātniskais pulciņš 2024: Stomatoloģijas studentu zinātniskais pulciņš
  • Gada vizuālais materiāls: sporta un aktīvās atpūtas festivāls Taurenis
  • Gada vecbiedrs 2024: Alise Antuanete Sniķere
  • Gada ķeza: RSU IT departaments

rsu_gb-147.jpg

rsu_gb-293.jpg.jpg

Svinīgās ceremonijas viesus priecēja gan muzikāli, gan deju priekšnesumi, radot sevišķi svinīgu un sirsnīgu atmosfēru. Pēc pasākuma viesi bija aicināti palikt uz balli Sapnis pavasara naktī, lai, kleitām plandot un spožajām gaismām zibot, dzīvās mūzikas pavadījumā grieztos dejā.