Pārlekt uz galveno saturu

SEB_0.jpgA/s SEB banka Izcilības stipendija ir pirmā RSU Absolventu asociācijas dibinātā stipendija ar mērķi atbalstīt RSU sociālo zinātņu sekmīgākos un talantīgākos studentus. 2011. gadā parakstīts trīspusējs nodomu protokols starp a/s SEB banka, RSU Absolventu asociāciju un Rīgas Stradiņa universitāti, kas paredzēja sadarbības sākšanu. Pirmais stipendiju konkurss notika 2011./12. akadēmiskā gada rudens semestrī.

Stipendijām var pieteikties Komunikācijas, Juridiskās un Eiropas studiju fakultātes pamatstudiju (bakalaura studiju) studenti, sākot no otrā studiju gada. Stipendija ir 100 eiro mēnesī 10 studiju mēnešus. Stipendijai var pieteikties arī tie studneti, kuri saņem arī fakultātes studiju maksas atlaides. Stipendijai nevar pieteikties pretendenti, kuru pēdējā semestra atzīme ir zemāka par 7,5 ballēm. Pēc pieteikuma termiņa beigām fakultātes izskata pieteikumus un virza pretendentus stipendijas saņemšanai.

Informācija par nākamo pieteikšanos stipendijai sekos.

Lai pieteiktos AS SEB banka Izcilības stipendijai, nepieciešams iesniegt šādus dokumentus:

  • pieteikuma anketu (datnes nosaukumā iekļaut pretendenta vārdu un uzvārdu) elektroniskā formā jānosūta uz rsuaa[pnkts]stipendijasatrsu[pnkts]lv un jāatnes parakstīta uz RSU Absolventu asociāciju;
  • dzīvesgājuma aprakstu (Curriculum Vitae), kam vēlams pievienot fotogrāfiju, kopā ar parakstītu pieteikuma anketu jāatnes uz RSU Absolventu asociāciju;
  • citus dokumentus pēc pretendenta ieskatiem, kas apliecina pretendenta zinātniski pētniecisko darbību, sabiedriskās aktivitātes vai citus sasniegumus, var sagatavot un izdrukātus iesniedzamajiem dokumentiem.

RSU Absolventu asociācija atrodas Dzirciema ielā 16, K korpusā, 124. telpā (jāiet pa aulas dienesta ieejas durvīm). Dokumentus var ievietot pastkastītē pie kabineta durvīm. Ja nevarat atrast RSU Absolventu asociāciju, lūdzam zvanīt pa tālr. 67409266.