VC4_logo.jpgSIA Veselības centrs 4 Izcilības stipendija izveidota 2010. gada 24. septembrī un ir pirmā stipendija, ko dibinājusi RSU Absolventu asociācija. Nodrošina atbalstu  četriem medicīnas un veselības aprūpes pamatstudiju studentiem un vienreizēju stipendiju RSU docētājiem par ieguldījumu zinātnē un pētniecībā. Noteicošais atlases kritērijs ir izcilība studijās, pētniecībā un zinātnē.

Finanšu līdzekļus stipendijai nodrošina SIA Veselības centrs 4 (tās valdes priekšsēdētājs – Māris Rēvalds). Stipendija 99,60 eiro apmērā paredzēta četriem labākajiem pretendentiem vienu akadēmisko gadu (10 mēnešus). Uz šo stipendiju nevar pretendēt ārvalstu studenti. Students, kurš saņem valsts stipendiju vai citu privāto stipendiju, var pieteikties arī RSU Absolventu asociācijas SIA Veselības centrs 4 Izcilības stipendijai.

SIA Veselības centrs 4 pēc peļņas un apgrozījuma pašlaik ir Latvijā lielākā privātā ambulatorā medicīnas kompānija daudzprofilu ambulatorās medicīnas iestāžu grupā un  atpazīstamākais medicīnas centrs ar tehnoloģiski modernāko aprīkojumu kopumā.

Informācija par nākamo pieteikšanos stipendijai sekos.