Aula
Mākslinieciskie kolektīvi

Kad zeme mostas un krokusu, narcišu un tulpju ziedi jau pilnbriedā, Rīgas Stradiņa universitātes tautas deju ansamblis Ačkups aicina savus draugus no Rīgas, Jelgavas un Siguldas, lai ziedētu kopīgā pavasara koncertā RSU aulā jau šosestdien, 16. aprīlī, plkst. 17.00.

Koncerta programmā tiks izdejotas gan iemīļotās latviešu tautas dejas, kas savu vērtību apliecina zelta fondā, gan jaunrades dejas. Gatavojoties tautas deju ansambļu svētku deju uzvedumam Gredzenus mijot, tiks izdejotas arī šī koncertuzveduma dejas.

ackups-rsu-16.jpg

Koncertā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes tautas deju ansamblis Ačkups, Rīgas Celtniecības koledžas JDK Austris, Jelgavas tautas deju ansamblis Diždancis, tautas deju ansamblis Rotaļa, tautas deju ansamblis Vektors, Siguldas JDK Vizbulīte un īpašie viesi – bērnu tautas deju ansamblis Dzintariņš.

Ieeja koncertā – par ziedojumiem.

Seko Ačkupam sociālajā tīklā Facebook!

ackups-pavasara-koncerts-rsu-16.jpg