Attīstība
Izstādes

No 6. oktobra Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) galvenajā ēkā (Dzirciema ielā 16) gaitenī pie aulas būs skatāma RSU muzeja izstāde Dāvinātam zirgam zobos neskatās.

Nule aizvadītas Rīgas Stradiņa universitātes 65 gadu jubilejas svinības, un rektorāta plauktos sagūlušas jaunas dāvanas, kas līdz ar laba vēlējumiem saņemtas no augstskolas draugiem. Savukārt aizvadītajos gados svētkos un draudzības vizīšu reizēs saņemtās piemiņas lietas nu kļuvušas par muzeja eksponātiem un glabājas RSU muzeja plauktos. Šajā nelielajā izstādē ar jautro nosaukumu Dāvinātam zirgam zobos neskatās eksponēti pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados un divtūkstošo gadu sākumā Rīgas Stradiņa universitātei (tolaik – Latvijas Medicīnas akadēmija) dāvātie suvenīri.