11. septembrī plkst. 18.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta Kalveļa auditorijā RSU Zobārstniecības fakultātes 3. kursa studenti atzīmēja Balto virsvalku svētkus, kas simboliski iezīmē pāreju no darba ar manekeniem pirmsklīnikā uz klīnisko darbu ar pacientiem RSU Stomatoloģijas institūta studentu klīnikās. RSU Zobārstniecības fakultātē šie svētki jau ir kļuvuši par tradīciju un tika atzīmēti devīto gadu pēc kārtas.

Balto virsvalku svētkos studenti, gatavojoties pievienoties zobārstu saimei, svinīgi deva topošā zobārsta solījumu un parakstījās tā sauktajā solījuma grāmatā. Pirms tam studenti tika iepazīstināti ar katras klīnikas un katedras darba organizāciju, kā arī saņēma informatīvus materiālus, kas turpmāk noderēs klīniskajā darbā.

Zobārstniecības fakultātes dekāne prof. Ilga Urtāne savā uzrunā topošajiem zobārstiem uzsvēra, ka "studenti un pacienti vienmēr ir bijuši un būs mūsu uzmanības centrā. Mēs vēlamies, lai studenti iekļautos mūsu komandā un visi kopā dotos uz turpmāko attīstību, ievērojot ētikas principus akadēmiskajā un profesionālā darbā, kā arī savstarpējās attiecībās."