Darbiniekiem
Konferences, semināri
Studentiem

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 27.–29. aprīlī norisināsies 6. Starptautiskā zinātniski praktiskā konference Veselība un personības attīstība: starpdisciplinārā pieeja. Pimskonferences darba grupas notiks 26. aprīlī. Konferenci organizē RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedra.

Konferences galvenās tēmas: Interframe-lv pētījumu rezultāti; vizuālie dati un to izmantošana pētniecībā; modelēšana – mūsdienu izaicinājumi datu apstrādē; aktuālie psihometrikas modeļi; digitālās intervences psiholoģiskās palīdzības attīstīšanai un veselībpratība; psiholoģiskā izpēte un novērtēšana dažādās klientu un pacientu grupās; psiholoģiskā palīdzība un atbalsts darbā ar dažādām klientu un pacientu grupām, pašpalīdzības veidi; profesionālā kompetence un tās attīstība, profesionālā identitāte.

veseliba-personibas-attistiba-konf-2018-03.jpg

Plānotās pirmskonferences darba grupas 26. aprīlī tiks veltītas mūsdienu pētniecības jautājumiem: vizuālie dati un to izmantošana pētniecībā; Raša modelis psihometrikā.

Konferences norisē 27. aprīlī iekļautas trīs plenārsēdes, kurās vieslektori aktualizēs mūsdienu pētniecības tēmas psiholoģiskās izvērtēšanas un palīdzības kontekstā, tostarp par SEM modelēšanu, vizuālajiem datiem un to izmantošanu pētniecībā, psihometrikas mūsdienu modeļiem un digitālajām intervencēm.

28. aprīlī plenārsēdē vieslektore referēs par medikamentozās līdzestības jautājumiem, savukārt simpozijs būs veltīts valsts pētījuma programmas Interframe-lv rezultātiem. Pēc plenārsēdes un simpozija darbs turpināsies ārzemju vieslektoru vadītās meistarklasēs, kurās būs iespēja padziļinātāk iepazīties ar SEM modelēšanu un turpināt sarunu par medikamentozo līdzestību.

29. aprīļa darbu atklās paneļdiskusija par vizuālajām metodēm pētniecībā. Tai sekos trīs paralēlās sekcijas, kurās būs iespēja klausīties gan vieslektorus, gan vietējos lektorus un apmeklēt meistarklases par tādām profesionāli nozīmīgām tēmām kā psiholoģiskā izvērtēšana, darbs ar dažādām klientu un pacientu grupām, kā arī jautājumi par profesionālo identitāti.

Konferences darba valodas: latviešu un angļu.

Konferencē aicināti piedalīties psihologi, veselības aprūpes speciālisti, supervizori, citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvji, kā arī studējošie.

Konferenci plānots organizēt tiešsaistē. Sakarā ar jauno plānoto konferences norises formu tās programma tiek precizēta. Informācija par reģistrēšanos konferencei tiks sniegta pēc konferences programmas publicēšanas (līdz 1. aprīlim).

Dalība konferencē ir bez maksas.

Konferences referentiem tiks piešķirts sertifikāts par uzstāšanos ar zinātnisku darbu. Konferences apmeklētājiem tiks piešķirti 36 tālākizglītības punkti (12 punkti par katru dienu un papildu četras akad. stundas par katru meistarklasi). Sertifikāti par dalību konferencē tiks nosūtīti uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu.

E-pasts: beateevelina[pnkts]markaneatrsu[pnkts]lv
Tālr.: 67062704