Tradicionālie pasākumi

Pēc divu gadu pārtraukuma Taurenis beidzot notika! Vairāk nekā 250 studentu no vairākām universitātēm divas dienas pulcējās RSU sporta bāzē Taurene, lai svinētu sportu un talantus.

tauenis_2021_04.png

Pirmajā dienā festivāla dalībnieki komandās parādīja izcilību tādos sporta veidos kā strītbols, volejbols, futbols un tautas bumba, kā arī uzdevumā Stafete?. Paralēli norisinājās arī sacensības individuālajās disciplīnās kā Zeķubikses galva, Uzmanību, ziepes!, Sprādziens!, Vieglie cepumi un Limbo, kā arī fotoorientēšanās, kuru rezultātā tika noskaidroti vissportiskākie un visveiklākie dalībnieki un dalībnieces.

tauenis_2021_00.png

Pirmās dienas aktivitātes noslēdza talantu šovs, ko padarīja burvīgu ikviens klātesošais. Tajā tika prezentēti astoņi priekšnesumi, kurus vērtēja speciāli uzaicināta žūrija. Labākie priekšnesumi ieguva vietas uz pjedestāla: 1. vietu ieguva Daniels Silavs, 2. vietu – komanda Aizsardzības akadēmija un 3. vietu ieguva duets Britney Twin. Neiztikām arī bez skatītāju simpātiju balvas – to ieguva Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas komanda. Kopā ar muzikālo grupu Tepat! un dīdžeju Aleksandrs guļ festivāla dalībnieka izveidoja nakti, kuru atcerēties!

tauenis_2021_01.png

Otrajā dienā izvērsās komandu sporta veidu turnīru ceturtdaļfināli, pusfināli un fināli, kuru rezultātā noskaidrojām visspēcīgākās komandas attiecīgajos sporta veidos. Strītbolā 1. vietu ieguva komanda Kādam arī jāzaudē, volejbolā, futbolā un tautas bumbā 1. vietu ieguva komanda Love tonight bet ar krievu akcentu, kas uzvarēja arī komandu kopvērtējumā, aiz sevis atstājot Kādam arī jāzaudē (2. vieta) un Aizsardzības akadēmija (3. vieta).

tauenis_2021_02.png

Tiksimies nākamgad!

Liels paldies atbalstītājiem, kas palīdzēja tapt festivālam!

• Ideju Druka
  • Gigants.lv
  • Forevers
  • MyFitness