Konferences, semināri
Skolēniem

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina 11. un 12. klašu skolēnus pieteikties Jauno mediķu akadēmijai (JMA).

JMA ir RSU neformālas izglītības projekts, kas tiek organizēts jau otro gadu. Pieteikties aicināti jaunieši, kuriem ir interese par medicīnu, kā arī vēlme iepazīt tuvāk mediķa profesiju, pirms izlemt par labu medicīnas studijām. JMA lekcijās un praktiskajās nodarbībās RSU labāko docētāju un ārstu vadībā skolēni iegūs dziļāku priekšstatu par plašo un daudzpusīgo medicīnas jomu. Apgūtās zināšanas sniegs pārliecību par izvēlētajām studijām un noderēs, stājoties RSU.

JMA lekcijas lasīs un praktiskās nodarbības vadīs pieredzes bagāti RSU mācībspēki un Latvijas medicīnas nozares labākie praktiķi, kā arī jaunie, tikko universitāti beigušie ārsti rezidenti. JMA kursā ietvertas lekcijas un praktiskās nodarbības anestezioloģijā un intensīvajā terapijā, oftalmoloģijas aktualitātes, acu izmeklēšana un mikroķirurģija, ievads dzemdniecībā un ginekoloģijā, ievads dermatoveneroloģijā, aizraujoša traumatoloģijas lekcija ar praktisko nodarbību, kurā varēs iepazīties ar osteosintēzes pamatiem, kā arī lekcijas par bērnu ķirurģijas iespējām mūsdienās, fiziskās un garīgās veselības mijiedarbību, iekšķīgo slimību ārstēšanas un diagnostikas aktualitātēm un citas tēmas.

Nodarbības notiks RSU mācību bāzēs – RSU centrālajā ēkā, Anatomikumā, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā un kādā no slimnīcām katra mēneša pirmajā un trešajā sestdienā laikposmā no šā gada oktobra līdz 2016. gada maijam. Pirmā nodarbība notiks 17. oktobrī. Vairāk informācijas par JMA un pieteikšanās: http://pasakumi.rsu.lv/lv/pasakumi/jma.