Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē
Starptautiskā sadarbība

15. oktobrī plkst. 16.30 Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16, G korpusa 201. telpā būs iespēja klātienē uzzināt un uzdot jautājumus par studiju un pētniecības iespējām Vācijā. Pārstāvji no Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta (DAAD) sniegs informāciju par DAAD stipendiju piedāvājumu studentiem, doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu mācībspēkiem.

Visu nozaru studentiem, absolventiem, doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu pasniedzējiem tiek piedāvāta iespēja pieteikties DAAD studiju un pētnieciskā darba stipendijām Vācijā 2016./2017. studiju gadam.

• Jebkuras nozares bakalaura un maģistra studenti var pieteikties stipendijai dalībai augstskolu vasaras kursos Vācijā;
  • Jebkuras nozares bakalaura vai maģistra absolventiem (vai pēdēja kursa studentiem) ar labām vācu vai angļu valodas zināšanām ir iespējas pretendēt uz maģistra studiju stipendijām;
  • Mākslas, mūzikas un arhitektūras studentiem, kas pabeiguši izglītību (vai pabeigs to līdz 2016. gada rudenim), tiek piedāvātas stipendijas tālākām studijām Vācijā;
  • Doktoranti un jaunie zinātnieki var saņemt stipendijas pētniecības darba veikšanai Vācijā no 1 līdz 10 mēnešiem;
  • Iespējams saņemt atbalstu pilnas doktorantūras studijām Vācijā (stipendijas maksimālais ilgums 3 gadi);
  • Augstskolu pasniedzējiem un zinātniekiem ir iespēja saņemt atbalstu zinātnisko projektu īstenošanai (no 1 līdz 3 mēnešiem).

Bijušie DAAD stipendiāti var tikt uzaicināti atkārtoti. Bez jau minētajām pastāv vēl citas atbalsta programmas, piemēram, studentu grupu braucieni uz Vāciju.

Plašāka informācija par atsevišķām programmām, pieteikšanās kārtību un citām finansiālā atbalsta iespējām atrodama DAAD informācijas centrā Rīgā (www.daad.lv) vai DAAD stipendiju datubāzē (www.funding-guide.de).

Jautājumu gadījumā par tikšanos lūdzu rakstīt uz e-pastu dafaatrsu[pnkts]lv. Plānotais tikšanās ilgums: 1,5 stunda. Darba valoda: latviešu, angļu un vācu.

DAAD-15102015.jpg