Lai varētu pilnvērtīgi sākt studijas Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē, studiju programmas Medicīna 1. kursa studenti tikās pirms jaunā studiju gada sākuma, kas šogad iekrīt 5. septembrī, un noklausījās ievadkursu Laika pārvaldība studiju procesā, kas sevī ietvēra kopīgu nodarbību 30. augustā un trīs nodarbības mazākās grupās 31. augustā, 1. un 2. septembrī.

Pirmajā nodarbībā svinīgo uzrunu jaunajiem studentiem teica Medicīnas fakultātes dekāns prof. Guntis Bahs.

ievadkurss-mf-pirmkursniekiem-rsu-01.jpg

Medicīnas fakultātes galvenā speciāliste Marika Ziediņa studentiem pastāstīja par RSU studiju vidi, kā arī par studiju procesu un kārtību Medicīnas fakultātē. Informācijas tehnoloģiju departamenta IT projektu vadītājs Jānis Laizāns studentiem sniedza informāciju par informācijas tehnoloģiju iespējām studiju procesā.

Medicīnas fakultātes Bioloģijas un mikrobioloģijas katedras asistents Ingus Skadiņš stāstīja par studiju procesa organizāciju studiju kursos Mikrobioloģija, Fizioloģija, Molekulārā bioloģija, bet Morfoloģijas katedras asistente Zane Vitenberga – par studiju procesa organizāciju Anatomijas un antropoloģijas institūtā jeb anatomikumā morfoloģijas un anatomijas studiju kursos.

ievadkurss-mf-rsu-pirmkursniekiem15.jpg

Studentiem tika izdalītas RSU studējošā apliecības, un tapa kopīgs studentu un Medicīnas fakultātes vadības foto.