Stipendijas

Pateicoties a/s Olainfarm Izcilības stipendijai, februārī četriem izcilākajiem Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes piektā kursa studentiem – Lāsmai Mukānei, Kļimam Šiškovam, Ilonai Kuprei un Annai Čmiļai – bija iespēja doties praksē uzņēmumā Olainfarm un iepazīties ar dažādiem zāļu ražošanas procesiem.

Stipendiāte Lāsma Mukāne par prakses laiku stāsta: "Prakse Olainfarm Standartizācijas laboratorijā Zanes Pugovičas vadībā bija ļoti interesanta, un es varu teikt tikai pozitīvus vārdus. Patika, ka darbinieki dalījās pieredzē, kā arī tas, ka prakses laikā tika uzdots izpildei arī radošs uzdevums."

Studente Anna Čmiļa priecājas par iespēju prakses laikā viesoties Gatavo zāļu formu laboratorijā: "Ļoti patika prakses vadītāja Alise Meijere – viņa detalizēti pastāstīja gan par procesu teorētisko pusi, gan parādīja, kā tas viss darbojas dzīvē."

A/s Olainfarm jau ceturto gadu ne tikai finansiāli atbalsta RSU Farmācijas fakultātes labākos piektā kursa studentus, bet arī dod tiem iespēju jau studiju laikā iepazīties ar karjeras iespējām pēc universitātes absolvēšanas.

Olainfarm_prakse_rsu_studentiem.JPG

Farmācijas fakultātes studentes Anna Čmiļa (no kreisās) un Ilona Kupre prakses laikā a/s "Olainfarm".

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

aa-logo.png