Ziņas

Lai radītu dāvināšanas prieka sajūtu un vienlaicīgi pārliecību par Ziemassvētku brīnuma klātbūtni, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Āzijas studentu biedrība sadarbībā ar Vācu studentu apvienību (DSiA) un kristīgo organizāciju Agape organizē jau par tradīciju kļuvušo dāvināšanas pieturu.

Christmas_toy_drive_santa.jpg

Dāvināšanas akcija tika aizsākta pagājušajā gadā, kad RSU Āzijas studentu biedrība un DSiA organizēja labdarības projektu ar mērķi sniegt Ziemassvētku sajūtu māmiņām un bērniem, kas svētkus sagaida krīzes centrā Māras centrs. Centra iemītnieki un darbinieki bija patiesi pārsteigti par RSU darbinieku un studentu iniciatīvu un vēlējumiem. Māras centrs sniedz īslaicīgu patvērumu vientuļām mātēm, bāreņiem, bērniem vecumā līdz 15. gadiem, kas ir cietuši no vardarbības vai kuru vecāki nenodrošina pienācīgu aprūpi, kā arī sievietēm ar bērniem pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas.

Dāvanu pieņemšanas stends darbosies RSU centrālās ēkas vestibilā no 4. līdz 12. decembrim no pulksten 10.00 līdz 16.00. Savu dāvanu jūs varat atstāt arī Studentu pašpārvaldes birojā C korpusā, 213. kabinetā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00. Apdāvināmo personu saraksts ir pieejams šeit.

Christmas_toy_drive_gifts.jpg

Mēs būsim pateicīgi par ikvienu mīlestībā tapušu vai iegādātu dāvanu, kas ir piemērota attiecīgās vecuma grupas bērniem – rotaļlietu, rotaļu instrumentu piederumu komplektu, lelli, galda spēli, zīmēšanas piederumiem, puzli vai saldumiem. Lūgums iesaiņot dāvanu, pievienojot kartiņu ar dāvanas saņēmēja vārdu.

Sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību (LSA) šogad mēs organizējam arī saldumu vākšanas kampaņu, lai iepriecinātu mazāk pārtikušo ģimeņu bērnus no Latvijas laukiem.

Sīkāka informācija par akciju ir pieejama mūsu Facebook lapā.

Dāvanas Māras centra iemītniekiem tiks izdalītas svinīgā Ziemassvētku pasākumā 13. decembrī.