Stipendijas

bitf-logo_0.png7. oktobrī trīs Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studentes Ilze Vernava, Gundega Ķauķe un Kristīne Fomina parakstīja Mecenāta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā līgumus.

Pateicoties mecenāta Borisa Tetereva atbalstam, stipendija šogad tika izsludināta jau piekto gadu, un tās konkursā piedalījās 22 labākie Medicīnas fakultātes 3. un 4. kursa studenti. Līdz šim mecenāta atbalstu saņēmuši jau septiņpadsmit Rīgas Stradiņa universitātes studenti, no tiem četri jau kļuvuši par absolventiem.

Stipendija ir 375 eiro mēnesī un tiek maksāta desmit studiju mēnešus, tuklāt šajā laikā stipendiātam lietošanā tiek dots portatīvais dators, kā arī viņam ir pirmtiesības kandidēt uz stipendiju atkārtoti nākamajā studiju gadā.

tetereva-stipendiates-2015-rsu-lead.jpg

No kreisās: Ilze Vernava, Gundega Ķauķe un Kristīne Fomina.

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

aa-logo.png