Starptautiskā sadarbība

RSU Medicīnas fakultātes ceturtā un piektā gada studentiem šovasar tiek piedāvāta 4–8 nedēļas ilga prakse Vācijā, Minsteres pilsētas slimnīcā un reģionālajās slimnīcās.

Vasaras prakse no jūlija līdz septembrim Minsteres pilsētas slimnīcā (akūtās slimības), kā arī tuvējās reģionālās slimnīcās (hroniskās slimības) noritēs pēc šāda modeļa:

1 nedēļa – ķirurģija,

1 nedēļa – dzemdniecība,

1 nedēļa – iekšķīgās slimības,

1 nedēļa vai ilgāk – darbs nodaļā, kas atbilst studenta interesēm (ginekoloģija, radioloģija u. tml.).

Prakse, kuras laikā tiks īstenota prakses programma, 5. kursa studentiem tiks ieskaitīta kā klīniskā prakse.

Vācijas puse sedz šādas izmaksu pozīcijas:

• ceļa izdevumi (no Rīgas un atpakaļ),
  • uzturēšanās izdevumi (slimnīcas darbinieku kopmītnes),
  • ēdināšana slimnīcā darba laikā, darba apģērbs.

Prasības pretendentiem, lai saņemtu apstiprinājumu praksei:

• sekmīgi pabeigts 4. vai 5. studiju gads medicīnas programmā (līdz 2017. gada pavasara semestra beigām)
  • vācu valodas zināšanas vismaz B1 līmenī
  • iespēja veikt praksi laikā no 3. jūlija līdz 1. septembrim (pēc izvēles, 4 līdz 8 nedēļas)
  • CV latviešu un vācu valodā, nosūtīts uz evita[pnkts]egliteatrsu[pnkts]lv
  • aizpildīts pieteikums

Lūdzam ņemt vērā, ka prakses kandidāti tiks aicināti uz interviju, kurā tiks pārbaudītas vācu valodas zināšanas un noskaidrota motivācija līdzdalībai praksē. Rezultāti tiks paziņoti pa e-pastu līdz 21. aprīlim.

Pieteikšanās termiņš: svētdiena, 26. marts, aizpildot pieteikuma anketu http://ejuz.lv/prakses un nosūtot CV latviešu un vācu valodā pa e-pastu uz adresi evita[pnkts]egliteatrsu[pnkts]lv.