Bibliotēka
Darbiniekiem

copy-of-rsu-bibl-pazinojumi-2_0.png

Ar prieku paziņojam, ka RSU bibliotēka atsāk darbu 24/7 režīmā, sniedzot iespēju izmantot Brīvpieejas abonementu un tā lasītavas visu diennakti. RSU centrālās ēkas (Dzirciema ielā 16) 1. stāva bibliotēka (brīvpieejas abonements un lasītava) strādās visu diennakti septiņas dienas nedēļā.

No pirmdienas līdz piektdienai plkst. 8.30–19.00 un sestdien plkst. 10.00–17.00 iespējams saņemt bibliotekāra konsultāciju, taču pārējā laikā – pašapkalpošanās režīmā, dežurējot sargam. Tāpat kā līdz šim, bibliotēkā ir pieejami datori un brīvpieejas abonements, kad students pats var paņemt un nodot grāmatas, izmantojot pašapkalpošanās iekārtas.

biblioteka-brivpieejas-abonements-rsu03-lead.jpg

RSU bibliotēka un tās filiāles sniedz konsultācijas arī attālināti. Saziņai izmantojiet tālruni 67061521 vai e-pastā bibliotekaatrsu[pnkts]lv (biblioteka[at]rsu[dot]lv)!