Starptautiskā sadarbība

No 11. līdz 13. oktobrim Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) organizē ikgadējo Nordman Network partneru tīklojuma māszinību jomā tikšanos, kas katru gadu notiek pie kāda no partneriem. Iepriekšējos gados pasākums norisinājās Somijā, Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā un Lietuvā. Šogad pasākums tiek organizēts Rīgā.

RSU Nordman Network (Nordplus programmas finansēts tīklojums) piedalās kopš 2013. gada. Tīklojuma ietvaros ir iespējams māszinību un dzemdību speciālistu nozares studentu un pasniedzēju mobilitāte no/ uz Zviedriju, Dāniju, Igauniju, Lietuvu un Somiju.

Šajā tikšanās reizē Rīgu apmeklēs sadarbības partneri no JAMK University of Applied Sciences Somijā, Tartu Health Care College Igaunijā, VIA University College Dānijā, Mälardalen University Zviedrijā. Viņi apmeklēs arī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju, Rīgas Dzemdību namu, kā arī Paula Stradiņa Klīnisko universitātes slimnīcu.

Tikšanos Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā organizē Starptautisko sakaru departaments un Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte.