Skolēniem
Ziņas

Sestdien, 22. aprīlī, Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā uz šā gada pēdējo nodarbību un sertifikātu saņemšanu pulcējās vairāk nekā 150 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Jauno mediķu akadēmijas dalībnieku.

Iesākumā Jauno mediķu akadēmijas apmeklētājus uzrunāja Medicīnas fakultātes dekāns Guntis Bahs (foto apakšā), kurš pateicās skolēniem par entuziasmu un apņēmību laikus sākt gatavoties ārsta profesijai, kas daudziem ir arī misija. Jauno mediķu akadēmija ļauj ikvienam tās dalībniekam pārliecināties par savu iekšējo motivāciju, pieņemot gala lēmumu kļūt par ārstu.

rsu-jma-noslegums-001.jpg

Tālāk sekoja Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedras docētāja Sergeja Babikova lekcija Ievads klīnikā, kā arī jauniešu ekskursija pa muzeju, ko vadīja RSU docente un muzeja attīstības vadītāja Ieva Lībiete (foto apakšā pirmā no labās).

rsu-jma-noslegums-022.jpg

Noslēgumā ikvienam skolēnam tika pasniegts sertifikāts par dalību akadēmijā.

rsu-jma-noslegums-033.jpg

RSU ir gandarīta par arvien pieaugošo skolēnu interesi piedalīties Jauno mediķu akadēmijā, kas ir laba platforma turpmākajām studijām medicīnā RSU. Šogad akadēmijā tika piedāvāts piedalīties 13 nodarbībās, kas notika gan RSU centrālajā ēkā, gan anatomikumā, gan Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, bet noslēgumā arī Medicīnas vēstures muzejā. Kā ierasts, arī šajā ciklā jaunieši uz nodarbībām ieradās no visdažādākajām Latvijas pilsētām, sākot no Liepājas, Kandavas un līdz pat Valmierai, Alūksnei, Jēkabpilij un Daugavpilij. Kopumā no vairāk nekā desmit pilsētām.

Jau trešdien, 26. aprīlī, svinīgi noslēgsies Jauno mediķu akadēmijas Valmieras filiāles pirmā gada dalībnieku apmācību cikls.