Notiks Emocionālās veselības nedēļas pasākumi Pārlekt uz galveno saturu
Starptautiskā sadarbība
Studentiem

10. oktobris pasaulē ir zināms kā Emocionālās veselības diena (World Mental Health Day), un ar šo dienu saistītie pasākumi dažādās valstīs notiek vairākas dienas, nedēļas vai pat visu mēnesi. RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika Emocionālās veselības nedēļu rīko jau piekto gadu, un šogad tā notiks no 9. līdz 13. oktobrim.

Šogad 10. oktobris ir īpašs, jo ir Emocionālās veselības dienas 25. gadadiena. Katru gadu šai dienai tiek izvēlēta ar emocionālo veselību saistīta tēma, un 2017. gadā tā ir Emocionālā veselība darba vietā (Mental Health in the Work Place).

Saistībā ar šogad izvirzīto tēmu RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnika sadarbībā ar Darba drošības un vides veselības institūtu ir izveidojuši aptauju, kuras rezultātus pēc 13. oktobra publicēsim mājaslapā www.psihosomatika.lv.

Emocionālās veselības nedēļas pasākumi

  • 04.10. plkst. 14.00 – 15.30 Kapseļu ielā 23

Profesora Bernda Lēves (Bernd Löwe) vieslekcija No somatiskiem simptomiem līdz somatoformiem traucējumiem: diagnostika, etioloģija un ārstēšana. Lekcija notiks angļu valodā. Plašāk lasiet šeit.

  • 11.10. plkst. 10.00 – 14.00 Kapseļu ielā 23

Meistarklases Biophilia 2017 in Riga ietvaros notiks seminārs Hope on Re-acquirement of mental and physical ability by Biophilia. Konferences priekšsēdētājs ir Biofīlijas institūta profesors Šigeo Takizava (Shigeo Takizawa), Starptautiskās Biofīlijas Rehabilitācijas akadēmijas prezidents, Takizava (Takizawa) metodes izgudrotājs.