Stipendijas

Šonedēļ AS Olainfarm Izcilības stipendijas ieguvēji devušies praksē AS Olainfarm, lai tuvāk iepazītu zāļu rūpniecisko ražošanas procesu.

Jāatgādina, ka Izcilības stipendijas ieguvēji ne tikai saņem stipendiju, bet arī iespēju praktizēties AS Olainfarm Gatavo zāļu formu laboratorijā, Standartizācijas laboratorijā, ražošanas nodaļās un iepazīties ar zāļu reģistrācijas procesu, kas palīdz sagatavoties eksāmeniem.

2013./14. akadēmiskajā gadā AS Olainfarm Izcilības stipendiju, ko administrē RSU Absolventu asociācija, saņēma RSU Farmācijas fakultātes 5. kursa studenti Grigorijs Golubs, Kristaps Laukmans, Inga Sīle, Lāsma Pauniņa un Marina Jankovska.

RSU Farmācijas fakultātes dekāne Baiba Mauriņa: "Tas, ka darba devējs piedalās studējošo atbalstā jau studiju laikā, norāda uz uzņēmuma pārdomātu ilgtermiņa plānošanu un attīstību. Universitātes un darba devēju sadarbība dod iespēju uzlabot studiju procesu, ņemot vērā darba tirgus prasības."

Četri no iepriekšējo gadu stipendiātiem par savu darbavietu pēc studijām izvēlējušies AS Olainfarm.