Pārlekt uz galveno saturu
Stipendijas
Studentiem
Ziņas

Rūpējoties par medicīnas studentu profesionālo izaugsmi un sociālo labklājību, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju Egilu Gulbi pirmo reizi izsludina pieteikšanos sociālajai stipendijai studiju programmas Medicīna studentiem.

Egila Gulbja medicīnas sociālās stipendijas mērķis saskaņā ar RSU sociālās atbildības politiku un E. Gulbja aicinājumu ir sniegt sociālo atbalstu labākajiem RSU studiju programmas Medicīna studentiem.

Pieteikties stipendijai var sekmīgie RSU studiju programmas Medicīna studenti, kuri atbilst vismaz vienam no stipendijas nolikumā minētajiem sociālajiem kritērijam, piemēram, stipendijas pretendents ir no daudzbērnu ģimenes; pretendenta apgādībā ir vismaz viena persona; pretendentam ir invaliditāte.

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai pašlaik ir sarūpēti 18 000 eiro, kas ir E. Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.

Izmaksājamās stipendijas apmērs būs 100 eiro mēnesī 2016./17. akadēmiskā gada pavasara semestrī, t. i., no 1. februāra līdz 30. jūnijam.

Pieteikumu stipendijai kopā ar citiem dokumentiem var iesniegt no 4. līdz 31. janvārim RSU Dokumentu pārvaldības un arhīva daļā (K korp. 1. st. 104. kab., Dzirciema ielā 16) attiecīgajām nodibinājuma RSU fonds darbiniecēm.